O firmie

Postaw na jakość:

[row] [span4]logo-stolpin_small[/span4] [span8]Szanowni państwo!

Firma STOLPIN z siedzibą w Święci k. Konina zajmuje się kompleksowym wykonaniem schodów, drzwi oraz mebli, począwszy od pomiarów i projektu poprzez produkcję i montaż wyrobu. Początkowo naszym sztandarowym wyrobem były schody i drzwi, dbałość o jakość i detale sprawiły, że nasi klienci pragnęli być kompleksowo obsługiwani przez naszą firmę, dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o meble. Dziś, dzięki profesjonalnej stolarni wyposażonej w nowoczesny park maszynowy, oraz wiedzy popartej doświadczeniem liczba zadowolonych klientów rośnie wraz z liczbą realizacji.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak również dla firm. Precyzyjny sprzęt, najnowsze technologię oraz wyspecjalizowana kadra z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktów. Wykorzystujemy materiały najlepszych europejskich firm. Realizujemy stosunkowo proste jak i te skomplikowane projekty, nie boimy się wyzwań, dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji. Zależy nam, aby żyć w zgodzie z naturą, dlatego z odpadów produkujemy brykiet/pellet, a także zabawki ekologiczne. Wszystkie te elementy pokazują jak szerokie zastosowanie ma drewno, dlatego chcemy wykorzystać ten potencjał w pełni.

Chętnie nawiązujemy współpracę z podwykonawcami/firmami od których mogłyby zależeć jakość i zgodność inwestycji. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam nawiązać współpracę z firmami zajmującymi się kowalstwem, ślusarstwem oraz zaopatrzeniem, dzięki temu nasze zlecenia wykonywane są stosunkowo szybko i precyzyjnie, co wpływa na terminy i jakość naszego produktu.

Działamy na rynku krajowym jak i europejskim.
Zapraszamy do naszego biura gdzie bardziej możemy przybliżyć Państwu naszą ofertę oraz możliwości. Postaw na jakość !

[/span8] [/row]